tilo

dřevěné plovoucí podlahy řady Parquet

Vyberte si z nabídky řady dřevěných plovoucích podlah tilo PARQUET a jejich variant.
tilo marcanto dub přírodní 2V

MARCANTO

tilo, řada dřevěných plovoucích podlah PARQUET

Dřevo z dubu a modřínu skrývá velké množství přírodní krásy, která Vás překvapí. Vybrali jsme pro vás nejzajímavější barevné variace a struktury, abychom dali Vaší Marcanto podlaze speciální charakter.

17 variant

tilo Marcanto Trend

MARCANTO TREND

tilo, řada dřevěných plovoucích podlah PARQUET

Rozšířili jsme naši bestseler sbírku tak, aby zahrnovala současné barvy v osmi různých odstínech: pastelové odstíny přehodnotí Váš pohled na živý dub a zprostředkují pocit lehkosti.

7 variant

tilo Marcanto Vario

MARCANTO VARIO

tilo, řada dřevěných plovoucích podlah PARQUET

Marcanto Vario poskytuje volbu v kombinování prken tří různých velikostí, dávající Vám tím volbu pěti různých designů. To má za následek vzhled, který je vždy jedinečný a vzrušující.

15 variant

tilo Eterno

ETERNO

tilo, řada dřevěných plovoucích podlah PARQUET

Naolejovaná podlaha vydává přírodní krásu, zatímco lak zajistí robustnost a trvanlivost. V inovační lamele Eterno tilo spojuje nejlepší z obou světů. Extramatný a pórovitý INNOVO povrch přírodního oleje kombinuje přirozenost oleje se snadnou údržbou a trvanlivostí laku. To je založené na až 90% přírodních surovin. A vše je určeno k tomu, aby Vaše podlaha zůstala krásná dlouhodobě.

5 variant

tilo Magno dub Creme

MAGNO

tilo, řada dřevěných plovoucích podlah PARQUET

Není báječné, když máte velký prostor a k tomu možnosti? Naše podlaha ve velkém formátu prkna (2425 mm x 250 mm) vytváří dojem prostoru a svobody. Dokonce i v tomto formátu je pokládka Vaší tilo podlahy báječně jednoduchá. Díky inovačnímu parket FIX spojení a plovoucí instalaci je spojení jednotlivých dílů jednoduché a pokládku zvládnete bez jakýkoliv problémů.

5 variant

tilo Oceano Dub přírodní Viva

OCEANO

tilo, řada dřevěných plovoucích podlah PARQUET

Tento experiment s instalačním vzorem dělá 3-pásovou parketovou podlahu velmi zajímavou: trojice individuálních pásů jsou uspořádané ve vyrovnaném či nevyrovnaném způsobu a uspořádány na prkně jeden vedle druhého. Výsledkem je podlaha, která demonstruje zvláštní kouzlo a je doplňkem velkého množství interiérových stylů. Díky široké škále zrnitostí a barev naolejovaného nebo lakovaného povrchu, Vám tilo nabízí velkou svobodu při návrhu interiérů.

12 variant

tilo Puristico dub přírodní kartáčovaný

PURISTIKO

tilo, řada dřevěných podlah PARQUET

Elegantní tvrdé dřeva - javor, buk, ořešák a dub - jsou předrovnány ručně tak, že jsou rozeznatelná občasná jádra a mírné barevné střídání. To vytváří klidný a nevtíravý vzhled. Harmonické třídění dřev vytváří jednoduchý a krásný zjev. V tom hraje rozhodující roli typ použité povrchové úpravy. Jemně kartáčované či broušené povrchy poskytují podlaze Puristico zvláště elegantní vzhled.

12 variant

tilo Marcanto Rustico

RUSTICO

tilo, řada dřevěných podlah PARQUET

Rustico je pravé, originální a není umělé. Je to podlaha pro odpočívání a relaxaci. Abychom toto vytvořili, zpracováváme výrazné druhy dřeva jako je borovice limba, modřín nebo dub a vybereme pro Vás nejzajímavější jádra a strukturu. Zdravá jádra a hnědé srdce zdůrazní přírodní charakter dřeva.

12 variant

tilo Rustico Trend

RUSTICO TREND

tilo, řada dřevěných plovoucích podlah PARQUET

Přinesli jsme hoblované a kartáčované prkna dubu do zvláště okouzlující trendy kolekce. Nový povrch, který extrémně drží matovost, propůjčuje Vaší podlaze ještě víc přírodního vzhledu.

12 variant

tilo Rustico Vario

RUSTICO VARIO

tilo, řada dřevěných plovoucích podlah PARQUET

V podlaze Rustico Vario spojujeme rustikální vzhled s ručními dokončovacími rybinovými spoji: tento staletý dřevařský spoj je vždy synonymum dovednosti a zdůrazňuje originální šarm podlahy.

6 variant

Katalog tilo PARQUET

Katalog tilo PARQUET

Podívejte se do kompletního katalogu tilo PARQUET. Najdete v něm kompletní sortiment výrobků tilo PARQUET, včetně jejich podrobných specifikací.

katalog tilo PARQUET

Poptávkový formulář

Kompletní poptávku Vám vypracujeme zcela zdarma. Zohledníme veškeré akční slevy vztahujicí se na Vámi poptávaný sortiment. Po úspěšném odeslání formuláře Vám přijde na Vámi zadaný email kopie odeslaného formuláře.
Pole označené * je nutné vyplnit.

Prosím, vyplňte správně celé jméno.
Neplatný Vstup
Prosím, napište Vaše telefonní číslo. Pouze v číselném formátu.
Prosím, vyplňte správně Vaši adresu. Text může obsahovat pouze znaky s diakritikou a čísla.

Prosím, specifikujte co nejpřesněji Vaši poptávku včetně rozměrů stavební plochy. Děkujeme.

Neplatný Vstup
Prosím, vyplňte správně text zprávy.
Neplatný vstup
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2019 Interiérové studio Mandelli Pardubice. Všechna práva vyhrazena.

Hiwa webové stránky