tilo schodiště

Schody tilo

Schodiště
tilo

Design nejvyšší úrovně.

Stejný design schodnic a podlah spojí úrovně prostorů a vnese do místnosti život. A vše zcela bezproblémově.
Vzhled každého schodiště potřebuje komunikovat s podlahou, stejně tak i s každým jednotlivým kusem nábytku. Proto tilo vyrábí schodnice ve všech variacích podlah.

Schodiště tilo je tvůrčí, inovační a jedinečné.

Podrobnosti

Okrajové profily schodiště: základ pro individuální řešení schodiště

Okrajové profily schodiště (SKP), jsou dostupné ve dvou provedeních (1x či 2x lomené) a jsou základní částí každého návrhu schodiště. Přední okraj schodiště je pokrytý okrajovým profilem schodiště. Pro zbývající plochu schodu a podstupnici schodiště prostě použijeme palubky podlahy vyrobené ze stejného materiálu a ve stejném designu. Díky v praxi vyzkoušenému systému spojení je bezproblémově možné instalovat přiléhající podlahu.

Schodnice tilo jednou zalomená

Schodnice tilo jednou zalomená

Schodnice tilo dvakrát zalomená

Schodnice tilo dvakrát zalomená

Schody tilo, zakončovací lišta

Schody tilo, zakončovací lišta

Kompaktní schody: nový standard pro novostavby i renovace

Vedle v praxi vyzkoušených okrajových profilů schodiště, tilo nabízí nový produkt pro individuální řešení schodiště ve formě kompaktních schodů. Toto Vám nejen zjednoduší konzultační a kalkulační proces, ale zároveň to udělá instalaci schodů o mnoho snadnější. Kompaktní schody (TSK) jsou prefabrikované schodišťové elementy sestávající se z nášlapu a podstupnice schodiště, které jsou dodány v kusech pro každou sadu schodu. Kompaktní schody jsou dostupné pro renovaci i pro novostavby ve dvou formátech, pro přímá a točitá schodiště. Řez schodnic a nášlapů na jejich individuální rozměry je uskutečněný profesionálem během instalace. To nejen ušetří čas, ale je i pevně dána cena za schod. Toto dělá vypočet nákladů schodišťového traktu extrémně jednoduché.

Schody tilo, nášlap 1200 x 450 mm

Schody tilo, nášlap 1200 x 450 mm

Schody tilo, nášlap 1800 x 640 mm

Schody tilo, nášlap 1800 x 640 mm

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2019 Interiérové studio Mandelli Pardubice. Všechna práva vyhrazena.

Hiwa webové stránky